Reklama

Nowa konkurencja na rynku bukmacherskim. Kto okaże się największym fuksiarzem roku?

W grudniu 2020 roku w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia o powiększenie rynku bukmacherskiego. Do branży dołączył nowy bukmacher, a jest nim Fuksiarz, który otrzymał wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów. Zapowiedzi ekspertów i samych osób związanych z nową marką mogą budzić niemałe zainteresowanie. Bukmacher wniesie sporo świeżości i kilka innowacji, więc konkurencja będzie musiała mieć się na baczności. Czego możemy się spodziewać po Fuksiarzu? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Bonus powitalny Fuksiarza

Pierwszym na co zwrócą uwagę nowi gracze będzie oczywiście bonus na start od Fuksiarza. Czym jest owy Fuksiarz bonus? To swego rodzaju nagroda od bukmachera za założenie konta w jego serwisie. Wiąże się z dodatkowymi kwotami na koncie gracza, które będzie on mógł przeznaczyć na zakłady. W Fuksiarzu możemy liczyć na bonusy od dwóch pierwszych depozytów oraz zakład bez ryzyka. Bonusy od depozytu będą zależne od wysokości naszych wpłat, a dzięki zakładowi bez ryzyka, otrzymamy zwrot stawki przy przegranym kuponie. Podsumowując po rejestracji w Fuksiarzu możemy liczyć na:

  • bonus od pierwszej wpłaty
  • bonus od drugiego depozytu
  • zakład bez ryzyka

To jednak nie wszystko z czym spotkamy się u nowego bukmachera. Wspomnieliśmy o innowacjach, więc warto też o nich bardziej szczegółowo powiedzieć. Czym Fuksiarz chce zdobyć przychylność użytkowników?

Early payout

Pierwszym i bardzo ciekawym urozmaiceniem jest early payout, którego nie znajdziecie u żadnego innego bukmachera w Polsce. Z całą pewnością nie spotkaliście się jeszcze z czymś podobnym w zakładach na piłkę nożną, więc bądźcie uważni.

Przypuśćmy, że stawiasz na zwycięstwo jednej z drużyn. Wychodzi ona na jednobramkowe prowadzenie i Twoja wygrana jest coraz bliżej. Następnie strzela drugiego gola i jesteś już niemal pewny trafionego typu. Jak to jednak w piłce bywa, przeciwnicy odwrócili losy meczu i w krótkim odstępie czasu, wyrównując w końcówce spotkania. Twój typ jest nietrafiony, a kupon ostatecznie ląduje w koszu. Z early payout możesz temu zapobiec i otrzymujesz wygraną już przy dwóch bramkach różnicy. Rzadko dochodzi do odrobienia dwubramkowej straty, ale jednak się to zdarza. Fuksiarz postanowił umożliwić swoim graczom zabezpieczenie się na taką ewentualność. Na pewno warto z niej skorzystać.

Cashback bez końca w Fuksiarzu

Oprócz powyższej nowinki, Fuksiarz ma do zaproponowania jeszcze jedną rzecz. Cashback bez końca to rodzaj promocji, z której gracze będą mogli korzystać przez cały czas. Polega ona na zwrocie części stawki graczowi za nietrafione kupony. W zależności od tego, ile zdarzeń składało się na Twój zakład akumulowany, na taki procent zwrotu możesz liczyć. Oczywiście im więcej meczów dorzucisz do swojego kuponu, tym większą część postawionej kwoty otrzymasz z powrotem. Środki, które dostaniesz, wylądują na osobnym koncie. Stamtąd będziesz mógł je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę u bukmachera.

Kto jeszcze?

Fuksiarz to nie jedyny nowy bukmacher na rynku. Pod koniec 2020 roku do grona legalnych bukmacherów dołączył BetX. Bez wielkiej pompy czy promocji, bukmacher próbuje skusić nowych graczy ofertą powitalną 30 pln bez depozytu oraz aż 7777 od depozytu. Warunki obrotu bonusem od wpłaty są co prawda dosyć wymagające, ale zakład bez ryzyka nie wymaga już żadnego obrotu przed wypłatą. W ofercie BetX znajdziemy również promocje dla zarejestrowanych graczy. BetX na pewno zasługuje na wyróżnienie wysokość kursów. Porównując je z najlepszymi bukmacherami na rynku okazuje się, że często właśnie u tego nowego bukmachera są najwyższe kursy.

Plus dla BetX należy się również za sporty wirtualne, które są dobrej jakości i gracze mogą typować pięć różnych dyscyplin. Dodatkowo, bukmacher wprowadził zakłady na gry karciane. Można typować pokera, wojnę i blackjacka.

Tak jak kursy czy wirtuale są zdecydowanie mocną stroną tego bukmachera, tak niektóre elementy zdecydowanie wymagają poprawy. Jedną z nich jest liczba dostępnych dyscyplin do typowania. Jest ich mniej niż 20. Kiepsko wypada również oferta live BetX. (ale dla tych które są, dobrze wygląda liczba rynków zdarzeń, sięgająca nawet 500 zakładów przy najpopularniejszych meczach).

2020 rok był trudny dla bukmacherów. Z powodu panującej pandemii wiele wydarzeń było odwoływanych, wstrzymywano rozgrywki ligowe, przekładano ważne zawody. Bukmacherzy jak Milenium nie przetrwali a inni bukmacherzy w ramach redukowania strat musieli mocno obniżyć bonusy dla graczy . 2021 rok może być tym momentem, gdy sport wróci do normy i znów kibice będą mogli tłumnie zasiadać na trybunach i śledzić zmagania swoich drużyn. Zatem może to być dobry okres na wejście nowego bukmachera, co gracze przyjmą z dużą radością. Rynek bukmacherski w Polsce nadal nie jest nasycony (porównując choćby z angielskim czy brytyjskim).

Oprócz wspomnianych buków, do grona legalnych bukmacherów z licencją ministerstwa finansów ma dołączyć bukmacher BestBet, który miał dołączyć w 2020 ale ostatecznie tak się nie stało. Start tego buka online zapewne przeniesie się na 2021 rok. Licencję na prowadzenie zakładów online posiada także Mr BET, ale jego strona jeszcze nie działa. Z kolei bukmacher Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Spodziewamy się, że otrzyma ją w 2021 roku.