Reklama

Finał 29. WOŚP przesunięty na 31 stycznia!

Oficjalna strona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformowała, że zmieniony został termin 29. finału WOŚP. Orkiestra zamiast 10 stycznia zagra trzy tygodnie później.

 

Na stronie WOŚP można znaleźć taki oto zapis:

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była gotowa, by 10 stycznia po raz 29. grać nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 1362 Sztaby, mimo pandemii, bardzo, bardzo wiele osób chciało z nami grać. Pokonaliśmy mnóstwo różnych przeciwności, aby zorganizować Sztaby, i nadal jesteśmy gotowi, jesteśmy w blokach startowych, aby zagrać i zbierać pieniądze, aby ratować zdrowie i życie Polaków.

Bocheński sztab Wielkiej Orkiestry informuje, że można już wesprzeć cel 29 finału – czyli wspomóc oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy- kwestując z rodziną i przyjaciółmi w Internecie. Skarbonki konkretnych wolontariuszy można wesprzeć do końca stycznia nie wychodząc z domu dzięki eSkarbonkom.  Link do eSkarbonki Sztabu w Bochni (#4163 Hufiec ZHP Bochnia) znajdziecie TUTAJ

Równocześnie, w związku z nowym terminem finału, do 4 stycznia wydłużyła się  rejestracja wolontariuszy do bocheńskiego Sztabu.