Reklama

Charytatywne urodziny Ryśków. Zbieramy od dzisiaj na kardiomonitory dla bocheńskiego szpitala

Miło nam poinformować, że w zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniu charytatywnemu, któremu patronujemy medialnie – Urodziny Ryszardów Piekarczyków możemy wspólnie jeszcze bardziej pomóc pacjentom Oddziału Dziecięcego Szpitala Powiatowego w Bochni. 

Do środków higienicznych dla najmłodszych dzieci, które zbieramy (indywidualnie oraz poprzez instytucje) już  od dobrych kilku dni: pampersów, chusteczek nawilżających, oliwki do ciała, sudokremów i itp. możemy wspierać zakup dwóch kardiomonitorów do monitorowania funkcji życiowych małego pacjenta. Urządzenie takie umożliwia stały nadzór na stanem chorego. Koszt jednego urządzenia, to 8.800 zł. Zrzutka ma, jak sama nazwa wskazuje, charakter dobrowolny i można się do niej przyłączyć TUTAJ .

Przypominamy, że wydarzenie Urodziny Ryszardów odbędzie się 2 stycznia i będzie miało nie tylko charakter charytatywny, ale również artystyczny. Póki co możemy przekazać, że w koncercie zgodzili się wziąć znani bocheńscy artyści. Imprezie patronuje starosta bocheński – Adam Korta. Akcję wspierają Szkoła Podstawowa nr 5 w Bochni, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Jachowicz Tradycja i Kultura, Siłownia Ladies Teamt, Ksero Plastdruk, Gmina Rzezawa.

 

Zapraszamy do aktywnego włączenia się w tę charytatywną akcję.