Reklama

Zaproszenie na charytatywne urodziny Ryszardów – koncert online

Ryszard Piekarczyk i Ryszard Piekarczyk junior jak co roku zapraszają wszystkich do udziału w ich charytatywnych urodzinach. W tym roku odbędą się one w formie koncertów on-line.

Syn i ojciec, imiennicy, obchodzący urodziny tego samego dnia. Ponadto obaj od dawna zaangażowani w liczne wolontariaty i wydarzenia charytatywne – nic dziwnego, że ich wspólne świętowanie od kilku lat nabrało charakteru otwartego wydarzenia, gdzie głównym motywem jest pomaganie potrzebującym i muzyka.

W tym roku, w związku z trwającą epidemią, wydarzenie odbędzie się w formie transmisji internetowej. Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie tam muzyki na najwyższym poziomie. Tegoroczne urodziny mają na celu wsparcie oddziału dziecięcego szpitala w Bochni. Zbierane będą pampersy (rozmiary od 0 do 5), chusteczki nawilżające, oliwki do ciała, sudocremy i inne środki higieniczne.

2 stycznia 2021 roku, od 17:00 do 22:00 gramy dla dzieci z oddziału szpitalnego w Bochni. Artystów chętnych do współtworzenia tego wydarzenia prosimy o kontakt. Scenariusz imprezy zamykamy 6 grudnia br. – piszą organizatorzy.

Więcej informacji już wkrótce.

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.