Reklama

Szlachetna Paczka. Od dzisiaj można wybierać osoby i rodziny którym możemy pomóc

Dzisiaj o godzinie 8 rano rozpoczęła się kolejna, 20 już kampania Szlachetnej Paczki. Na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/ pojawiły się historie tysięcy rodzin z całej Polski, w tym z naszych lokalnych społeczności, które w tym wyjątkowo trudnym roku potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki wesprą m.in. partnerzy biznesowi – Bank BNP Paribas, Allegro, InPost, Biedronka i BP.

Szlachetna Paczka łączy Polaków wokół idei mądrego pomagania już od 20 lat. Tylko w zeszłorocznej edycji udało się pomóc ponad 14,5 tysiącom rodzin. Paczki przygotowywało wtedy ponad pół miliona Darczyńców, a do potrzebujących trafiła pomoc o łącznej wartości niemal 46 mln zł.

Z pomocą do tych, którym zabrakło szczęścia

Główna idea komunikacji tegorocznej kampanii Szlachetnej Paczki koncentruje się na krótkim pytaniu: „Czym jest szczęście?”. Dla seniorki Józefy to życie, w którym już nigdy nie musiałaby wybierać – jedzenie czy leki. Pani Maria byłaby szczęśliwa, gdyby jej chory syn przespał choć jedną noc. W rodzinie pani Edyty szczęście przybiera postać ciepłych, zimowych butów dla dzieci. To właśnie te wzbudzające refleksje odpowiedzi stały się fundamentem dla hasła, key visuali i spotów tegorocznej kampanii, zwracając uwagę, że to, co dla wielu z nas jest w zasięgu ręki, dla innych może być szczytem pragnień, definicją pełnego szczęścia.

 

Lista osób i rodzin potrzebujących z terenu powiatu bocheńskiego znajduje się TUTAJ .