Reklama

Koronawirus w Starostwie. 10 osób na kwarantannie

W Starostwie Powiatowym w Bochni odnotowano przypadek zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników urzędu.  W związku z powyższym na stronie internetowej Starostwa pojawił się komunikat o podjętych działaniach sanitarnych. 
Starostwo Powiatowe w Bochni otrzymało potwierdzoną przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną informację, że jeden z pracowników Urzędu jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2. Przeprowadzone zostały wszystkie działania mające na celu wyeliminowanie ewentualnych innych zakażeń.

Starostwo będzie realizować swoje zadania w dotychczasowej formie. Pomieszczenia zostały zdezynfekowane, a 10 pracowników mający kontakt z osoba zarażona i ich rodziny obecnie są na kwarantannie. Starostwo Powiatowe jest w stałym kontakcie z bocheńskim Sanepidem, wypełniając zalecenia tej instytucji.

Równocześnie zwracamy się z prośba do wszystkich osób korzystających z usług urzędu o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

W związku z powyższym już dzisiaj pojawiał się kolejny komunikat, w którym poinformowano, że zmianie ulega praca   Wydziału Geodezji i Kartografii. W dniu dzisiejszym rozpoczęła się ona o godzinie 11. Ograniczenie liczby personelu w związku z kwarantanną wpłynąć może także na długość realizacji spraw przez Wydział.

 

Więcej informacji TUTAJ