Reklama

ak dobrać stelaż do łóżka? Kompletujemy wyposażenie sypialni z Hilding Anders

Wygodny sen to podstawa zdrowego trybu życia. Odkryj nowy wymiar komfortu w sypialni z rozwiązaniami firmy SleepMed.

 

Zmiany w swoim życiu warto zacząć od snu

Niezależnie od tego, jakie są nasze konkretne cele, będziemy potrzebować produktywności, energii, woli do działania i pozytywnego nastawienia. To klucze, które otwierają kolejne drzwi do spełniania marzeń. Nie wystarczy jednak wiedzieć, o jakie aspekty życia musimy zadbać. Aby osiągnąć wydajność w pracy i dążeniu do swoich celów, entuzjazm w codziennych zadaniach i pozytywne spojrzenie na życie, musimy spełnić wiele warunków. Jest to oczywiście kwestia naszego temperamentu i osobowości, jednak równie ważne jest nasze otoczenie. Jednym z jego najważniejszych elementów jest sypialnia.

Odpowiedni pokój do spania musi zawierać przede wszystkim wygodne łóżko. Na perfekcyjną konstrukcję składa się idealnie komfortowy materac, dobrze dobrana pościel, a także stelaż, który będzie sprawnie utrzymywać całość. W kwestii doboru odpowiedniego stelaża pojawia się tyle samo pytań, co w przypadku tych dwóch pierwszych produktów. Podpowiadamy, jak skompletować idealne wyposażenie sypialni. To gwarancja uzyskania zdrowego i skutecznego snu. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, który pomoże określić, na co zwrócić uwagę, gdy chcemy wybrać doskonały stelaż do łóżka.

Stelaż do łóżka – liczy się typ i jakość wykonania

Istnieją trzy rodzaje stelaży do łóżka. Zdecydowanie się na konkretny wariant będzie zależne od naszych potrzeb – wszystkie z nich mają swoje zalety.

  • Stelaże elastyczne – składają się z odpowiedniej ramy i listew ułożonych w poprzek. Charakteryzują się doskonałą odpornością przy długotrwałym użytkowaniu. Często są to produkty wykonane z plastiku.
  • Stelaże regulowane – to rozwiązania pozwalające na regulację wysokości wezgłowia, doskonałe do zastosowań medycznych. Uwaga – trzeba je sparować z odpowiednim materacem, gdyż nie każdy nadaje się do stelaży tego typu. Warto wybrać materace medyczne SleepMed, które świetnie sprawdzą się w łóżkach osób przewlekle chorych lub zmagających się ze skutkami groźnego wypadku.
  • Stelaże drewniane – są to modele, które cechuje niska cena, ekologiczne wykonanie, a także dosyć trwały materiał. Wykonuje się je najczęściej z sosny lub drzewa bukowego. To klasyczne, bardzo popularne rozwiązanie. Na ramie takiego stelaża umieszczane są listwy podpierające materac.

Jeśli interesuje nas stelaż z tej ostatniej kategorii, warto rozpatrzyć model Hilding Family Expert. Producent tego stelaża drewnianego jest znany z dostarczania doskonałych rozwiązań, które poprawiają jakość snu od przeszło 80 lat. W przypadku, gdy zależy nam na regulacji, idealnym wyborem wydaje się Hilding Family Lift. Jedna z najbardziej zaawansowanych konstrukcji to Hilding Select Moto – stelaż do zadań specjalnych. Zawiera on aż 42 elastyczne listwy, które są wykonane z tworzywa sztucznego. Łącząc ten stelaż z najlepszymi materacami Hilding, możemy osiągnąć niesamowity komfort, który zapamiętamy na całe życie. Wszystkie z tych produktów można znaleźć w ofercie sklepu SleepingHouse.

Kombinacja dla zdrowego snu – materac, poduszka i stelaż Hilding

Kombinacja dla zdrowego snu – materac, poduszka i stelaż Hilding

Rozwiązania marki Hilding i podmarki SleepMed, która jest dedykowana wyrobom medycznym, są skierowane do osób pragnących odmienić swój sen. Warto odkryć ich możliwości – produkty tych dwóch firm znakomicie ze sobą współgrają, ale osobno także mogą przynieść niesamowite efekty. Oferta Hilding Anders zachwyca ogromem możliwości i pozwala odkrywać nową jakość snu.

_______________________________

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.