Reklama

Dla kogo materac piankowy Hilding będzie właściwym wyborem?

Nawet najbardziej stylowe łóżko pełni głównie funkcję dekoracyjną w sypialni – prawdziwy komfort może zapewnić nam jedynie dobrze dobrany materac. Jest to o tyle ważne, że podłoże, na którym śpimy, wpływa nie tylko na nasze poczucie wygody, ale w sposób długofalowy oddziałuje na nasze zdrowie.

 

Nowoczesna odsłona pianki

Ze względu na nieustannie rosnące możliwości technologiczne, coraz częstszym wyborem wśród kupujących stały się materace piankowe. Dzisiejsza pianka wykorzystywana w produkcji materacy niczym nie przypomina pianki niskiej jakości sprzed wielu lat. Jednym z wiodących producentów materacy jest Hilding Anders. Z racji tego, że firma działa na rynku w wielu krajach od ponad osiemdziesięciu lat posiada bogate doświadczenie i własny, ciągle udoskonalany warsztat.

Warto wiedzieć, że z doświadczenia producenta Hilding korzystają choćby takie znane sieci, jak Ikea czy Agata Meble. Niewątpliwie dobrą inwestycją są medyczne materace piankowe Sleepmed. Jest to marka własna, dla której innowacyjne rozwiązania dostarcza sam Hilding. Dzięki wiedzy zdobywanej przez pokolenia stworzono szereg produktów, które znajdą zastosowanie w niemal każdej sypialni.

Materac lekiem na problemy zdrowotne

Z pewnością materac wykonany przy użyciu wysokiej jakości pianek będzie świetnym wyborem dla osób z bólami kręgosłupa, stawów czy też dla osób bardzo aktywnych, potrzebujących prawdziwego i głębokiego relaksu. Również osoby pracujące w biurze lub pozostające długi czas w wymuszonej pozycji ciała na pewno docenią komfort płynący z odciążenia kręgosłupa po całym dniu wysiłku.

Nowoczesne pianki mają za zadanie zapewnić optymalne podparcie ciała, dając tym samym miejsce na prawdziwy wypoczynek. Materace piankowe z jednej strony przyjemnie otulają, z drugiej natomiast utrzymują odpowiednią twardość, niezwykle ważną dla kręgosłupa. Fakt, że w materacach Sleepmed używa się kilku warstw różnych pianek sprawia, że można je dopasować do osób o różnej wadze, wzroście i schorzeniach. Optymalne podparcie przy jednoczesnym ograniczeniu niepotrzebnych ucisków pozwala poprawić krążenie – odpowiedni materac Sleepmed w sposób długotrwały poprawia stan zdrowia użytkownika.

Dla kogo materac piankowy Hilding będzie właściwym wyborem?

Dla kogo jeszcze materac piankowy Hilding?

Tak naprawdę materace piankowe są obecnie polecane większości osób. Ich bezdyskusyjną zaletą jest stosunkowo niska waga. Będą w związku z tym świetnym wyborem dla osób starszych i drobnych, którym łatwiej będzie obrócić materac na drugą stronę w celu zmiany twardości lub przewietrzenia. Także zdjęcie pokrowca do prania nie stanowi większego problemu, jak może mieć to miejsce w przypadku niektórych ciężkich materacy sprężynowych.

Materac piankowy będzie odpowiedni również dla par, ponieważ cechy dobrej jakości pianek sprawiają, że są one ciche i podczas zmiany pozycji, drgania i hałas nie przeszkadzają drugiej osobie.

Materace piankowe Hilding są przewiewne i posiadają właściwości antyalergiczne, więc dobrze sprawdzą się dla większości osób, a także dla dzieci. Jest to o tyle ważne, że w młodym wieku mogą rozwinąć się różnego rodzaju alergie, a wybierając materac piankowy można znacznie ograniczyć to ryzyko.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW, jak i również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.