Reklama

Dzisiaj w Wiśniczu – kino plenerowe

Dzisiaj o godzinie 20 w Parku 400-lecia w Nowym Wiśniczu odbędzie się pokaz filmu :Najlepsze, najgorsze wakacje” w tramach wakacyjnego kina plenerowego. Wstęp wolny.

 

W sobotni wieczór w Parku 400-lecia u podnóża wiśnickiego zamku fani kina będą mogli obejrzeć film w reżyserii Nata Faxona oraz  Jima Rasha “Najlepsze, najgorsze wakacje”  (film z 2013 roku) w ramach wakacyjnego kina plenerowego. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Zespołu Szkół w Nowym Wiśniczu oraz Miejski Ośrodek Kultury przy wsparciu finansowym Gminy Nowy Wiśnicz i Województwa Małopolskiego.

W trakcie seansu obowiązywać będą obostrzenia sanitarne. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 100 osób, które otrzymają wejściówki przed seansem. Ci, którzy obejrzą film w Parku będą zobowiązani do dezynfekcji rąk (zapewnia organizator), zachowania odległości 1,5 m od innego widza (nie dotyczy rodzin) oraz zakrywania ust i nosa.

Dzisiejsze kino plenerowe nie będzie tego typu jednorazowym wydarzeniem w gminie Nowy Wiśnicz. Organizatorzy zapraszają już na przyszłą sobotę. W Parku zostanie wyświetlony film Jurassic World.