Reklama

Bogusław Ptak dyrektorem Bursy Szkolnej

Zarząd Powiatu powierzył Bogusławowi Ptakowi stanowisko dyrektora Bursy Szkolnej im. Polski Niepodległej w Bochni. Dyrektor swoje obowiązki będzie pełnił do 2024 roku.

Bogusław Ptak od lat związany jest z bocheńską bursą najpierw pracując jako nauczyciel, wychowawca, zastępca dyrektora, następnie od lipca 2019 pełniąc obowiązki dyrektora tej placówki.

Ukończył m.in. pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą, studia podyplomowe na kierunku informatyka jak również kurs z organizacji i zarządzania oświatą. Nauczyciel, pedagog, koordynator ds. bezpieczeństwa. Był również dyrektorem Prywatnego Liceum Akademickiego w Bochni. Odznaczony srebrnym medalem Prezydenta Rzeczpospolitej za długoletnią służbę.

Bursa szkolna to szczególne miejsce dla wychowanków, w którym mogą liczyć na opiekę i wychowanie. Jestem przekonany, że zapewnienie właściwych warunków do nauki i wypoczynku, jak również pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych tych młodych ludzi będzie dla Pana priorytetem – mówił podczas wręczenia starosta bocheński.

Panu Dyrektorowi życzymy wytrwałości, tylko samych dobrych decyzji, a także satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy.