Reklama

Czy na lotnisku Kraków – Balice można wypożyczyć samochód bez opłacania kaucji?

W dzisiejszych czasach podróżujemy bardzo często. Wiąże się to zazwyczaj z interesami, bądź wypoczynkiem.

Z tego powodu coraz bardziej popularną metodą na podróżowanie jest wynajem samochodów na lotnisku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy połączyć zalety płynące z szybkości latania samolotem, oraz mobilności i komfortu jakie daje samochód. Wynajem auta na czas podróży służbowej, czy urlopu jest jedną bardzo przydatną opcją, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, ile czasu i pieniędzy stracilibyśmy jadąc całą drogę własnym środkiem transportu. Właśnie dlatego wypożyczalnie samochodów, są obecnie coraz bardziej popularne. Która wypożyczalnia samochodów w Krakowie jest najlepsza i gdzie wypożyczymy samochód na najbardziej atrakcyjnych warunkach?

Jakie są koszty wynajmu samochodów?

Wśród społeczeństwa ciągle panuje przekonanie, że wynajem samochodów wiąże się z dużymi opłatami i jest to sposób podróżowania niedostępny dla zwykłych ludzi. Nic bardziej mylnego, ponieważ podróżowanie wynajętym samochodem jest na tyle tanie, że ostać obecnie na to każdego. Jeśli szukamy wypożyczalni, która cechuje się niskimi cenami i wartościowymi samochodami, to warto zdecydować się na carfree.com.pl, ponieważ znajdziemy tu komfortowe samochody już od 79 złotych za dobę. Jednym kosztem jaki będziemy ponosili, to zatankowanie baku, ponieważ carfree.com.pl, w przeciwieństwie do konkurencji nie wymaga wpłaty kaucji. Jest to szczególnie dobra informacja, ponieważ takie podejście znacznie ułatwia i upraszcza całą procedurę wynajmu samochodu. Carfree oferuje także dowóz samochodu na wybrane lotnisko w Polsce, co pozwala na oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu.

Które dokumenty są niezbędne podczas zawierania umowy i kto może wynająć samochód?

W carfree.com.pl doskonale rozumieją istotę wypożyczania samochodów na podróż służbową, czy urlop. Wszystkie procedury powinny być szybkie i proste, ponieważ w biznesie czas to pieniądz. Właśnie dlatego formalności w carfree.com.pl zostały ograniczone do koniecznego minimum. Dzięki temu wszystko przebiega szybko, bezproblemowo i skutecznie. Dokumenty, które musimy mieć przy sobie podczas wynajmu samochodu to:• dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający naszą tożsamość, jak np. paszport,• prawo jazdy, które potwierdza nasze uprawnienia do kierowania pojazdami.W carfree wypożyczyć samochód może każda osoba, która skończyła 21 lat i posiada prawo jazdy od co najmniej 12 miesięcy. Samochód możemy zarezerwować zarówno telefonicznie, jak i poprzez portal online. Jeżeli chcemy, by wynajęty samochód mogła prowadzić także druga osoba, to musimy zaznaczyć taką informację już przy składaniu rezerwacji. Drugi kierowca także musi mieć skończone 21 lat i mieć ważne prawo jazdy od co najmniej roku. Decydując się na samochody od carfree.com.pl, mamy pewność niskich opłat oraz braku kaucji, co sprawia, że całe procedury są szybkie i proste. Wejdź na carfree.com.pl i zarezerwuj swój samochód jeszcze dziś!