Reklama

Pożyczki bez odsetek – czy są możliwe?

 

Gdy pojawiają się nieprzewidziane wydatki a my nie posiadamy oszczędności jedynym rozwiązaniem jest pożyczenie pieniędzy.

 

Większość z nas uważa, że musi wiązać się do z koniecznością spłaty nie tylko pożyczonej kwoty, ale również odsetek. Tymczasem coraz częściej możemy zaobserwować reklamy, które przekonują nas, że możliwe jest całkowicie darmowe pożyczenie pieniędzy. Czy tak jest w istocie? przekonajmy się.

Pożyczki bez odsetek – o co w tym chodzi?

Pożyczki bez odsetek to produkt finansowy, który pozwala nam pożyczyć pieniądze bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem internetu. W przypadku tych pożyczek oddajemy tylko wysokość kwoty, którą pożyczyliśmy. Nie płacimy nie tylko oprocentowania pożyczki, ale również żadnych prowizji i dodatkowych opłat.

Kto udziela pożyczek bez odsetek?

Pożyczki online bez odsetek to propozycja, którą dla swoich klientów przygotowały prywatne firmy pożyczkowe zajmujące się udzielaniem chwilówek. Nie wynika to oczywiście z dobrej woli firm, które jak wiadomo chcą zarabiać, ale z faktu, że rosnąca konkurencja i nasycenie rynku pożyczkowego zmusza firmy pożyczkowe do poszukiwania nowych klientów. I dlatego też chwilówki bez odsetek możemy otrzymać będąc klientem danej firmy po raz pierwszy. Ofert tego typu jest jednak dość sporo o czym możemy przekonać się sprawdzając pożyczki za darmo w Czerwonej Skarbonce.

Gdzie znaleźć oferty darmowych pożyczek?

Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki bez odsetek mogą oczywiście kierować się reklamami lub samodzielnie sprawdzać, które firmy oferują taki rodzaj pożyczek. Niemniej jednak jest to dość czasochłonne. Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości, które daje porównywarka pożyczek, która zestawia ze sobą wszystkie te oferty.

Przykładowo  w znalezieniu oferty darmowej pożyczki może pomóc ci ranking chwilówek na portalu Czerwona Skarbonka, w którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, dzięki którym wybierzesz pożyczkę w pełni dopasowana do swoich potrzeb. To spora oszczędność czasu i wygoda. Po znalezieniu pożyczki, która spełni twoje oczekiwania możesz przejść bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy by wypełnić prosty wniosek.

Czy mam szansę na otrzymanie pożyczki bez odsetek?

Wiele osób, które dowiadują się o możliwości pożyczenia pieniędzy bez odsetek zastanawia się, czy oferty te dostępne są dla wszystkich. Trzeba przyznać, że firmy pożyczkowe nie maja wygórowanych wymogów i przyznają pożyczki bez zbędnych formalności. Warunkami, który musimy spełnić jest posiadanie polskiego obywatelstwa, bycie osobą pełnoletnią, posiadanie źródła dochodu oraz dobra historia kredytowa. Co ważne, darmowa jest tylko pierwsza pożyczka w danej firmie, jeśli więc już korzystaliśmy z oferty którejś z nich, warto spróbować w innej.

Podsumowując, gdy znajdujemy się w sytuacji, w której potrzebujemy dodatkowej gotówki skorzystanie z pożyczki bez odsetek jest doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu nie obciążymy zanadto swojego domowego budżetu. Nic więc dziwnego, że obecnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tego produktu finansowego.