Reklama

Klimatyzacja – dlaczego warto wybrać markę Fujitsu?

Coraz cieplejsze lata, które zaczynają się dużo wcześniej niż dawniej, sprawiają, że wiele osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Żeby jednak spełniała swoje zadania jak najlepiej, czyli ochładzała w czasie upalnych dni, powinniśmy zainwestować w sprawdzoną markę Fujitsu. Dlaczego warto?

Na popularność klimatyzacji składa się kilka czynników, między innymi to, o czym wspomnieliśmy we wstępie, czyli coraz cieplejsze okresy wiosenno-letnie, ale też niższe koszty zakupu tego sprzętu, co sprawia, że nie tylko w miejscach publicznych i firmach klimatyzatory już nikogo nie dziwią. Nie są też zaskoczeniem w domach, a nawet osiedlowych mieszkaniach. Niech ta dostępność jednak nas nie zwiedzie, gdyż spośród bogatej oferty można natrafić na wadliwe, mało odporne i niezbyt wydajne urządzenie. Chcąc mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy, zdecydujmy się na klimatyzatory Fujitsu.

Moc – dopasujemy ją zależnie od potrzeb

Fujitsu oferuje między innymi nowoczesny system klimatyzacyjny typu Multi Split (klimatyzacja split). Możemy wybrać jeden z 6 systemów Multi, w którym bardzo wydajny agregat zewnętrzny jest w stanie ochłodzić od 2 do 8 pomieszczeń. Łatwo je dopasować do własnych potrzeb, ponieważ występują w różnym zakresie mocy – od 2 do 17 kW. Niezależnie więc od tego, jak duże jest nasze mieszkanie, możemy idealnie dobrać system Multi. Średniej wielkości pokój potrzebuje około 1,5 kW, więc urządzenia o małej mocy sprawdzą się tu jak znalazł. Przy większym metrażu nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na wyższą moc i cieszyć się ożywczym chłodem w upalne dni.

Do wyboru, do koloru

Ogromny wachlarz dostępnych modeli jednostek wewnętrznych (na jaki składają się ścienne, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowe i przysufitowe) zapewniają szeroki wybór, dzięki czemu możemy swobodnie zaaranżować każde pomieszczenie. Jeśli tylko chcemy – możemy je ukryć bądź wręcz przeciwnie – uwydatnić. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych preferencji.

Klimatyzatory Fujitsu – maksimum komfortu

Systemy Multi Fujitsu zostały zaprojektowane, żeby w sposób maksymalny zapewnić komfort mieszkańcom. Dostępne są modele ścienne praktycznie bezgłośne, charakteryzujące się niezwykle niskim poziomem hałasu – 21 dB! Dla domowników wrażliwych na kurz i roztocza stworzono klimatyzator z dodatkowymi filtrami – jonowymi i katechinowym, dzięki czemu nie są narażeni na nieprzyjemne objawy jak duszności i kaszel. Można też kupić model, który zapewni maksimum świeżego powietrza w pomieszczeniach szczególnie tego wymagających. Wyposażone są w dedykowaną jednostkę, jaka to zapewnia. Jak zaś chcemy ukryć urządzenie, wystarczy zastosować model kanałowy z dedykowaną kratką nawiewną.

Oszczędności, które docenimy

Systemu Multi Fujitsu działają tak, by zużywać, jak najmniej energii, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo środków pieniężnych. Wszystkie modele cechują się wysokimi wskaźnikami energetycznymi i ogromem energooszczędnych funkcji jak programatory pracy czy nocne redukcje temperatury.

Łatwe sterowanie 

Co równie ważne, sterowanie klimatyzacją Multi Split Fujitsu jest banalnie proste i w pełni zdalne. Można to robić na wiele sposobów, między innymi poprzez indywidualnego pilota każdym urządzeniem z osobna czy metodą bardziej zaawansowaną – za pomocą BMS (System Zarządzania Budynkiem). Zdecydowanie najprostszym i najbardziej intuicyjnym sposobem jest skorzystanie ze specjalnego modułu WiFi, gdzie do sterowania wystarczy nam telefon komórkowy i dedykowana aplikacja.

Podsumowując, widzimy, że warto wybrać klimatyzator marki Fujitsu, gdyż to gwarancja wysokiej wydajności, oszczędności i inteligentnego zarządzania całym systemem.