Reklama

Tańszy sposób na transport nietypowych rzeczy

Przewóz mebli, samochodu czy motocykla z firmą transportową może być bardzo kosztowny. Jak znaleźć tańszą opcję transportu? Wystarczy odwiedzić stronę Clicktrans.pl, która pomaga szybko znaleźć tani transport.

Szukanie przewoźnika, który przewiezie nasz dobytek jest sporym wyzwaniem. Przede wszystkim dlatego, że znalezienie rzetelnej i sprawdzonej firmy w Internecie może pochłonąć wiele czasu. Dlatego już niemal 10 lat temu powstał serwis Clicktrans, który łączy osoby i firmy poszukujące transportu z przewoźnikami. Obecnie w serwisie znajduje się ponad 44 tysiące przewoźników działających w całej Europie.

Jak skorzystać z Clicktrans

W serwisie Clicktrans można w kilka minut bezpłatnie opublikować ogłoszenie, które trafi do tysięcy przewoźników. W ogłoszeniu trzeba opisać przesyłkę, w tym jej wymiary i wagę. A także podać terminy transportu oraz miejsce odbioru i dostarczenia przesyłki. Wszystkie te informacje pozwolą przewoźnikom wycenić transport. Zaprezentują oni swoje wyceny w otwartej aukcji. To osoba zlecająca transport wybiera najlepszą dla siebie opcję. Pod uwagę warto wziąć nie tylko cenę, ale także opinie poprzednich klientów. Co ważne, publikacja ogłoszenia nie jest zobowiązująca, więc użytkownik nie musi wybrać żadnej z dostępnych opcji.

Przewoźnicy w bazie Clicktrans są weryfikowani, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług. W Clicktrans można sprawdzić wcześniejsze zlecenia przewoźnika i opinie na jego temat. Pozwala to wybrać rzetelną firmę i daje bezpieczeństwo osobie zlecającej transport.

Tańszy transport od ręki

Transport z Clicktrans jest tańszy nawet o 60%. Wynika to z tego, że na ogłoszenie odpowiadają przewoźnicy, którzy często jadą w tym samym kierunku, więc mogą wziąć tę przesyłkę jako dodatkową. To dla nich dodatkowe zlecenie a dla użytkownika platformy – znacznie tańszy transport. Korzystają na tym dwie strony.

Co można przewieźć z Clicktrans

Przewoźnicy w bazie Clicktrans specjalizują się w transporcie najróżniejszych przesyłek. Wielkość czy waga przedmiotu nie mają znaczenia. Dlatego z Clicktrans można z powodzeniem przewieźć samochód, motocykl, komodę, łóżko, a nawet zlecić przeprowadzkę. Nie tylko na terenie kraju, ale i całej Europy. Zresztą polski serwis rozwija swoją platformę także poza granicami kraju, m.in. dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech.

Przygotowywanie rzeczy do wysyłki jest trudne, zwłaszcza gdy są to przedmioty nietypowe bądź delikatne. Przewoźnicy w Clicktrans służą pomocą i chętnie udzielają rad odnośnie właściwego pakowania towarów. Jest to ważne, ponieważ dobrze zabezpieczona przesyłka gwarantuje udany transport. Sporo informacji o pakowaniu przesyłek można znaleźć także na blogu o transporcie.