Reklama

Wybory. Zaprezentowano kandydata na wójta gminy Żegocina

W sobotnie popołudnie w Żegocinie odbyła się konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego „Gmina Żegocina Wspólne Dobro”.

To pierwsze wydarzenie tego typu w Żegocinie, przeprowadzone nowocześnie z prezentacją multimedialną, interaktywnym układem gości na sali oraz prowadzone przez dwóch konferansjerów – Marzenę Pajor i Mariusza Zająca.

Podczas Konwentu zaprezentowany został kandydat na Wójta Gminy Żegocina Jan Marcinek, który przedstawił program wyborczy (program dostępny na stronie kwwwspolnedobro.pl). Zaprezentowani zostali również radni do Rady Gminy – pełny skład 15 osób.

Po prezentacji KWW Gmina Żegocina Wspólne Dobro zaprezentowani zostali kandydaci z list PiS do Rady Powiatu – Teresa Mrugacz z Bytomska i do Sejmiku Województwa Małopolskiego – Piotr Dziurdzia z Bochni.

Swoją obecnością Konwent uświetnili Wiceminister Zdrowia Poseł na Sejm RP Józefa Szczurek- Żelazko, Poseł na Sejm RP prof. Włodzimierz Bernacki, Senator RP Zbigniew Cichoń. W swych wystąpieniach wszyscy jednogłośnie udzielili poparcia kandydatowi na Wójta Gminy Panu Janowi Marcinkowi oraz całemu Komitetowi „Gmina Żegocina Wspólne Dobro”. Poparcia dla kandydata na Wójta Gminy Żegocina udzieliła również była premier – Beata Szydło.